• Menu

  O nas

  Jesteśmy młodym zespołem oferującym najwyższej klasy zajęcia fitness dla Kobiet. Oferujemy i polecamy również bogaty zakres zajęć fitness dla Dzieci propagując tym samym sport, ruch i zdrowy styl życia wśród najmłodszych. Kierując bogatą ofertę zajęć nie tylko dla Pań, ale także dla dzieci wyprzedzamy trendy i wyróżniamy naszą ofertę na rynku.

  Nasz zespół tworzą profesjonalni i doświadczeni instruktorzy i trenerzy oferujący indywidualne podejście do naszych Klientów. Proponujemy szeroki zakres zajęć, z których każdy może wybrać ciekawą opcję dla siebie. Organizujemy także imprezy okolicznościowe (tematyczne urodziny dla dzieci, a także wieczory babskie / panieńskie). Wysoki poziom naszych Rehabilitantów, a także szeroka oferta rehabilitacji dzieci i dorosłych zarówno na terenie Klubu, a także w ramach wizyt domowych, wyróżnia nasze usługi na rynku.   Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!

  Naszą ofertę kierujemy w każdym okresie rozwoju dziecka: od niemowlaków, poprzez dzieci szkolne, nastolatki, Panie i Seniorki (Zajęcia taneczno-sportowe dla przedszkolaków, szeroki zakres zajęć dla dzieci w wieku szkolnym i nastolatków, Fitness oraz Joga).

  Klub Active First to nie tylko sport i ruch, ale także zajęcia rehabilitacyjne, logopedia i inne ciekawe oferty, które jesteśmy w stanie uruchomić na Państwa prośbę. Ofertę kierujemy także dla firm i obcokrajowców. Szeroka gama naszej oferty dopasowana zostanie do Państwa potrzeb.

  Nasze treningi personalne odbywają się w miłej i kameralnej atmosferze – w specjalnie przygotowanej  dla nich strefie.

  Active First to kameralny Klub, w którym zarówno Panie, jak i Dzieci spędzą swój czas aktywnie, ciekawie i z korzyścią dla zdrowia! Zapraszamy serdecznie !

  Zapraszamy do kontaktu:
  tel. 511 450 080
  e-mail: activefirst.biuro@gmail.com