• Menu

  Trenerzy

  Maria B

  Fitness

  Od najmłod­szych lat związana ze sportem, a swoją miłość do akty­wności fizy­cznej rozwinęła na Akademii Wychowa­nia Fizy­cznego. Ukończyła kurs Instruk­tora rekreacji ruchowej o spec­jal­ności fit­ness, a dodatkowo odbyła kurs pilatess.
  „Prowadząc zaję­cia nie tylko chcę przekazać praw­idłową tech­nikę ćwiczeń, ale przede wszys­tkim wprowadzić dużo pozy­ty­wnej energii w każdym ćwiczą­cym, zwraca­jąc uwagę na dobre samopoczu­cie oraz bez­pieczeństwo na sali.
  Serdecznie zapraszam na zajęcia !”

  TATIANA TIMOSHEVSKAIA

  Joga

  Zainteresowanie jogą rozpoczęłam w latach 80 w Gruzji. Od tego czasu stałe rozwijam swoje zamiłowanie i zainteresowanie sztuką jogi. Korzystając z każdego renomowanego źródła doskonalę wciąż technikę i poszerzam wiedzę. W 1992 roku podróżując po Indiach odwiedzałam mieszkańców tego pięknego kraju, którzy od pokoleń ćwiczą i zgłębiają tajniki jogi, podpatrywałam różne style tej pięknej sztuki i uczyłam się ich. W Polsce ukończyłam kurs instruktora jogi I i II stopnia organizowany przez Katarzynę Kałamajską. Uczestniczyłam w wielu warsztatach. Między innymi ćwiczyłam pod fachowym okiem Jurka Jagódzkiego. Bez względu na swoje umiejętności staram się rozwijać je przy znanych nauczycielach jogi, takich jak  Adam Ramotowski czy Joanna Jedynak. Jako człowiek i pasjonat, staram się pomagać – poprzez sztukę jogi poprawiać stan zdrowia, wzmacniać organizm, osiągać wewnętrzną równowagę, wzmacniać wiarę w siebie. Wychodzę z założenia, że na równi z umiejętnościami bardzo ważne jest odpowiednie podejście do ludzi.

  Aga B

  Fitness

   Agnieszka to Instruktorka z pasji i zamiłowania. Sport od zawsze był obecny w jej życiu. Tenis, Joga  i wspinaczka to tylko część dziedzin sportów, które uprawiała.

  Już od najmłodszych lat trenowała taniec nowoczesny oraz akrobatykę w Teatrze Buffo. Fitnessem zajmuje się od 7 lat. Jej domeną jest brak nudy na zajęciach i dlatego stara się je urozmaicać i przemycać w nich elementy z innych dziedzin sportu.

  Dla Agnieszki najbardziej liczy się zadowolenie i uśmiech Klientek po skończonym treningu.

  mgr PAWEŁ R.

  Rehabilitant

  Magister Fizjoterapii oraz Technik-Osteopata.

  Od kilku lat zajmuje się rehabilitacją  dzieci z wadami wrodzonymi, jak również terapią osób dotkniętych urazami. Ukończył kurs Diagnostyki i postępowania fizjoterapeutycznego Skolioz, FDM Moduł 1,2 i 3, Kinezytaping. Specjalizuje się w dziedzinie urazów ortopedycznych, jak również w korekcji wad postawy. Na rehabilitację zaprasza zarówno dzieci jak i dorosłych. Ostatnie lata pracował jako rehabilitant, jak również terapeuta SI z dziećmi potrzebującymi opieki terapeutycznej. Pracował również przez 2  lata na oddziale neurologii szpitala MSWIA w Warszawie. Szkolony w prestiżowej belgijskiej szkole Osteopatii Fico.
  Rehabilituje dzieci pod kątem: skolioz i wad kręgosłupa, szpotawość kolan, płaskostopie i dysfunkcje stóp.
  Rehabilituje dorosłych (zakładka „oferta – rehabilitacja”) i specjalizuje się w dyskopatii, wszelkiego rodzaju bólach kręgosłupa, rwa kulszowa, „korzonki”, nerwobóle, bóle karku, rehabilitacja po urazach oraz po udarach.

   

   

  Arek Ł

  Masażysta

  Masażysta
  Już od małego interesował mnie ludzki organizm i zawsze chciałem iść w tym kierunku . Po ukończeniu liceum podjąłem decyzje pójścia na kierunek masażysty do Medycznej Szkoły Policealnej w Warszawie. Osobiście uważam, iż był to właściwy krok w moim życiu . Podczas dwuletniego procesu nauczania w tej szkole zdobyłem bardzo dużo cennych wiadomości , które maja istotne znaczenie w postępowaniu z pacjentem oraz na efektach leczenia. W czasie nauki ukończyłem szkolenia między innymi : terapii mięśniowo –powięziowych punków spustowych, które przyniosły mi lepsze korzyści w leczeniu pacjentów oraz masaż tkanek głębokich (moduł I ,II ) , którym celem jest zminimalizowanie bólu , zwiększenie ruchomości mięśni czy powrotu do prawidłowej postawy ciała.
  Interesuje mnie anatomia człowieka, która ma istotny wpływ na rozwijanie mojego zawodu oraz na poszerzanie swoich umiejętności .
  W wolnej chwili spędzam czas aktywie poprzez taniec towarzyski czy gimnastykę akrobacyjną.

  JULIA S

  Zajęcia dziecięce/Fitness

  Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam już w przedszkolu, następnie przez kilka lat trenowałam w zespołach dziecięcych, po czym trafiłam do Studia Artystycznego „Metro” działającego przy Teatrze Buffo. Przez 3 lata byłam tancerką Teatru Tańca Flex, który ma na swoim koncie wiele osiągnięć, również na arenie międzynarodowej. Wielokrotnie uczestniczyłam w międzynarodowych warsztatach tanecznych w Kielcach, w Rzymie i w Paryżu. Moją pasją jest również akrobatyka sportowa. Ukończyłam kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej, jestem również trenerem personalnym. Zajęcia taneczno-baletowe z dziećmi prowadzę od 2014 roku.