• Menu

  PROMOCJA W KLUBIE ACTIVE FIRST

  Zapraszamy wszystkich Państwa na treningi personalne do naszego klubu w promocyjnej cenie 100,- PLN / za 1 trening. Trening odbywa się na dużej sali – kameralna atmosfera i brak innych osób w klubie pomagają w ćwiczeniach i w skutecznym zgubieniu wagi.
  ZAPASZAMY SERDECZNIE
  Zapraszamy dzieci i dorosłych na indywidualną rehabilitację – wady postawy, kręgosłupa i stóp.  Zapisy przyjmujemy w recepcji naszego Klubu. Więcej szczegółów z zakładce „Oferta – rehabilitacja” i „Zajęcia dla dzieci – indywidualna rehabilitacja”.
  Zapraszamy Panie i Panów na masaże relaksacyjne i zdrowotne do naszego Klubu. Polecamy drenaże limfatyczne i masaże kręgosłupa znacznie poprawiające komfort osób cierpiących na bóle pleców,  a także zapobiegające bólowi i wzmacniające mięśnie przy kręgosłupie.
  REHABILITACJA / TRENINGI PERSONALNE – WIZYTY DOMOWE
  Nasz Klub organizuje wizyty domowe naszych Rehabilitantów oraz Trenerów Personalnych na terenie Warszawy. Rehabilitacja obejmuje zarówno osoby dorosłe, jak również dzieci. Szczegóły w zakładce: „Oferta – Rehabilitacja” i w zakładce „Wizyty domowe”.
  DOŁĄCZ DO NAS I CIESZ SIĘ ZDROWIEM I KONDYCJĄ FIZYCZNĄ!.